Şanlıurfa Konukevleri

Şanlıurfa Konukevleri
Şanlıurfa, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en popüler şehirlerinden biridir. Öyle ki şehir dışından çok sayıda yerli ve yabancı turist bu şehri gezmek amaçlı tercih etmektedir. Şehirde keyifli vakitler geçirebileceğiniz çok sayıda Şanlıurfa Konukevleri mevcuttur. Şehir doğal güzellikleri, tarihi mekânları, yöresel yemekleri ve popüler sıra geceleri ile oldukça trend bir yerdir. Köklü geçmişi ile öne çıkan şehirde katılım sağlayabileceğiniz birçok festival türü bulunmaktadır. Özellikle tatil amaçlı tercih edilen şehirde kendinizi evinizdeymiş gibi hissedebileceğiniz birçok mekân mevcuttur. Şehirde gezip görülmesi gereken birçok mekân mevcuttur. Bu mekânları bir günde gezebilmeniz pek mümkün değildir. Bu yüzden şehrin gözde konukevlerinde yerinizi ayırtabilir ve konforlu bir şekilde konaklayabilirsiniz.Tarihi çarşıları ve pazarları yönünden de popüler olan şehirde zamanın nasıl geçtiğini anlayamayabilirsiniz. Bölgede konukevleri arasında güler yüzlü çalışanları, zengin içerikli yemek menüleri, sıra geceleri, konforlu yaşam alanları ile öne çıkan birçok konuk evi bulunmaktadır. Cevahir Han Konukevi bu evler arasında oldukça popülerdir. Eski bir han olan bu mekân hem restoran hem de otel hizmetini vermektedir. Gelen misafirlerine birçok farklı imkân sunan mekânda konforlu bir şekilde tatilinizi geçirebilmeniz mümkündür.

Şanlıurfa Cevahir Han Konukevi

Şanlıurfa Konukevi
Şanlıurfa Konukevi
Şanlıurfa’da birbirinden farklı olanakları ve hizmetleri ile öne çıkan çok sayıda konukevi bulunmaktadır. Bunlar arasında en sık tercih edilenlerden biri Cevahir Han’dır. Şehrin kültür ve geleneğini sürdüren bu mekânda unutulmaz ve harika vakitler geçirebilirsiniz. Yemyeşil bahçesinde doğa ile iç içe güzel anılar biriktirebilir, açık hava eşliğinde avlusunda akşam yemeğinizi yiyebilirsiniz. Şanlıurfa Konukevi olarak gelen misafirlerine son derece kaliteli hizmetler sunan bu mekânın zemini ahşaptan döşenmiştir. Haftanın her günü her saati ücretsiz olarak kablosuz internet sunmaktadır. Aynı şekilde haftanın her günü misafirleri güzel bir sabah kahvaltısı eşliğinde güne merhaba demektedir.Birbirinden konforlu odaları ile öne çıkan konukevinde çay veya kahve olanağı da bulunmaktadır. Mekân bünyesinde arabası ile gelen misafirler için ücretsiz otopark imkânı vardır. Keyifli bir şehir turundan sonra başınızı yastığa koyup sakin bir şekilde dinlenebilir ve güzel bir sabaha zinde uyanabilirsiniz. Konukevinin tüm odalarında yaz kış klima olanağı bulunmaktadır. Ayrıca mekânın kendine bağlı restoranı da vardır. Şanlıurfa Cevahir Han Konukevi çalışanları gelen misafirlerine daima en iyisini, en kalitesini ve en güzelini sunmaktadır.

Şanlıurfa Konukevi Fiyatları

Şanlıurfa Konukevi Fiyatları
Şehirde konaklayabileceğiniz, konforlu vakitler geçirebileceğiniz ve kendinizi evineymiş gibi hissedebileceğiniz birçok konukevi bulunmaktadır. Konukevi fiyatları konakladığınız mekâna göre değişiklik göstermektedir. Cevahir Han, şehirde konaklayabileceğiniz en gözde yerlerden biridir. Konaklama süresince mekânın restoranında yöresel lezzetlerin tadına bakabilir, akşam yemeği sonrası yöresel tatlınızı keyifle yiyebilir ve hemen hemen her gün düzenlenen sıra gecelerine katılım sağlayabilirsiniz. Ayrıca her sabah yöresel tatlardan oluşan güzel bir kahvaltı ile güne başlayabilirsiniz. Yemyeşil bahçesinde muhteşem atmosfere karşı kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Şehirde doğal güzellikleri ve tarihi yapıları ziyaret edebilir, ziyaret sonrası dinlenmek için bu mekânı tercih edebilirsiniz.Şanlıurfa konukevi fiyatları gittiğiniz mekâna göre değişmektedir. Başka bir yerde konaklasanız dahi Cevahir’e gidebilir ve yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. Mekânın menüsünde oldukça lezzetli yemekler bulunmaktadır. Yöresel yemekler başta olmak üzere; ızgaralar, çeşitli kebaplar, doyurucu ara sıcaklar, salatalar gibi birçok lezzeti aynı anda tadabilmeniz mümkündür. Ayrıca bu lezzetlerden istediğinizi de hızlı bir şekilde sipariş edebilirsiniz. Farklı atmosferi, eşsiz lezzetleri, güler yüzlü çalışanları ve muhteşem sıra geceleri ile Cevahir Han Konukevi her zaman sizleri aralarında görmekten mutluluk duyacaktır. 
Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *