Cevahir Han Şanlıurfa Şark Odaları

Şark Odaları

Urfa’nın dekorasyon kültürlerinden biri şark odalarıdır. Şark köşesi olarak da bilinen bu kültür çok eski zamanlara uzanmaktadır. Cevahir Han’da bu kültür hala gelen misafirlerine yaşatılmaktadır. Sedir ve minder takımlarından meydana gelen bu odalar, geleneksel Urfa kültürünün vazgeçilmez bir parçasıdır. Mekânımızda bulunan şark odalarında sevdikleriniz ile birlikte koyu bir muhabbet yapabilir ve harika vakitler geçirebilirsiniz. Şanlıurfa’da hem konaklama hizmeti hem de restoran hizmeti ile öne çıkan mekânımız, kendine belirlediği misyon ve vizyon sayesinde siz değerli müşterilerimize her zaman daha iyisini sunmak için çalışmaktadır.

Mekânımızda yer alan şark odaları sizlerin hem konforunu hem de rahatlığını düşünerek dizayn edilmiştir. Bu odalarda şehre özel lezzetlerin tadına bakabilir, eşinizde dostunuzla ve sevdiklerinizle güzel vakitler geçirebilirsiniz. Birbirinden renkli şark odalarında kendinizi adeta evinizde hissedeceksiniz. Sizlerin ve sevdiklerinizin mekânımızda keyifli saatler geçirmesi bizler için oldukça önemlidir. Cevahir Han eski bir tarihi yapı olduğundan gelen misafirlerini keyifli bir yolculuğa çıkarmaktadır. Birbirinden güzel şark odaları ile öne çıkan mekânımızda Urfa’nın kültürünü ve geleneklerini duyurmaya devam etmekteyiz.

Şanlıurfa Şark Odaları

Şanlıurfa şark odası şehrin geleneksel kültürlerini yansıtan değerlerden biridir. Cevahir Han Restoran, bu geleneksel kültürleri siz değerli misafirlerine en iyi şekilde yansıtmaktadır. Birbirinden güzel şark odalarında akşam yemeğinizi yiyebilir, yöresel lezzetlerin tadına bakabilir ve keyifli vakitler geçirebilirsiniz.Mekânımızda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız. Yolunuz Urfa’ya düştüğü takdirde mekânımızı ziyaret etmeden geçmemenizi temenni ederiz. Şark odası veya şark köşesi olarak bilinen sedirler şehrin geleneksel kültürünü yansıtmaktadır. Bizler de elimizden geldiğince şehrimizin geleneksel kültürlerini yaşatmaktayız.

Cevahir Han olarak bir restoran olmanın yanı sıra konaklama hizmeti de sunmaktayız. Mekânımızda Urfa’ya özgü aradığınız her şeyi rahatlıkla bulabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her zaman ön plandadır. Şark odalarında Urfa’nın tarih kokan geçmişine doğru yolculuğa çıkabilir, şehrin huzur ve kardeşlik dolu iklimi ile tanışabilir ve şehri tam anlamıyla yaşayabilirsiniz. Yerli veya yabancı misafir fark etmeksizin tüm misafirlerimize yüksek kalitede hizmet sunmaktan gurur duyarız.

ŞARK ODALARIMIZDAN KARELER